top of page

PROJELERİMİZE NASIL YAKLAŞIYORUZ?

Tasarlamak bizim için bir tutku.

Yaptığımız işle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Draft Design Art tasarım portföyüne göz atın. İç mekan tasarımı, peyzaj tasarımı ve özel ürün tasarımlarımız gibi yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz projeleri inceleyin. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve gereksinimleri doğrultusunda taslaklarımızı gerçeğe dönüştürüyoruz. Profesyonel ekibimizden daha fazla bilgi almak için hemen bize ulaşın.

ÇOCUK ODASI TASARIMI

Çocuklarımız en değerlilerimiz, onların yaşam alanını en güzel ve efektif olarak tasarlamak gelişimleri için oldukça önem taşır, Draft Design Art olarak çocuklarımızı önemsemekte, kendilerini geliştirebilecekleri küçük alanlarda bile fonksiyonel odalar tasarlamaktayız.

01_01.jpg

SALON TASARIMI

Şimdiki zamanda salon kavramı yerini oturma odası işlevine bırakmış durumda, bu sebeple şıklığın yanında konfor da oldukça önem taşımaktadır. Bu bilinçle şık ama rüküş olmayan minimal yaşam alanlarının peşindeyiz.

SALON TASARIMI

MUTFAK TASARIMI

Mutfaklar evin en aktif kullanılan alanlarındandır, bu sebeple konforlu ve işlevsel olması oldukça önem taşır. küçük alanlarda pratik çözümlerle mucizeler yaratılabilir. Draft Design Art bu bilinçle sizlere en efektif çözümler sunmayı amaçlar.

mutfak 01 final draft.jpg

ÇALIŞMA ODASI TASARIMI

Çalışma odası, aynı zamanda dinlenme odası olarak görülmektedir, bu sebeple hem motivasyon hem rahatlatıcı bir tasarım işlevi gerektirir. Oldukça hassas bir tasarım gerektiren oda işlevi profesyonel  ekibimiz tarafından işleve en uygun şekilde tasarlanır.

ÇALIŞMA ODASI TASARIMI

YATAK ODASI TASARIMI

Yatak odası uykuya geçmeyi kolaylaştıran bir tasarım işlevi gerektirir. Odaya giren ışığın yönü, miktarı ve renk tonlamaları oldukça önem taşır. Yapay ve doğal aydınlatmaların uyku kalitesindeki etkisi oldukça büyüktür, bu sebeple özenle seçilmesi gerekmektedir.

YATAK ODASI_03.jpg

BANYO TASARIMI

Banyolar da ev içerisinde oldukça önem taşıyan kullanım alanıdır. Ruhun dinlendiği renkler, göz yormayan modern ve yenilikçi tasarımlar mimarlarımız tarafından tasarlanır.

Banyo

AYDINLATMA TASARIMI

Aydınlatma bir evin tasarımını gösteren ve oldukça önem taşıyan elemanlardır. Mekanlara özel tasarımlar yapılması gerektiği uzman ekibimiz tarafından vurgulanır. İstenen ölçü, renk ve tasarımda imalatçılarımız tarafından yapılır.

Metalik Ahşap Lambalar

ÖZEL MOBİLYA TASARIMI

Mobilyaların mekanlara özel tasarlanması gerektiğini savunuyoruz, her mekanın ayrı bir dokusu ve atmosferi vardır. Özel mobilya tasarımı ve imalatlarıyla sizlere destek oluyoruz.

Sarı Couch

PEYZAJ TASARIMI

Bahçelerimiz de evlerimizin içerisi kadar önem taşımaktadır. Bahçe ve peyzaj düzeninde yeşili artırarak sürdülebilirliği desteklemek temel amacımızdır.

D1.jpg

YARIŞMA VE KONSEPT PROJELER

Konsept projeler ve yarışma projeleri her zaman ilgimizi çekmiştir, mimarlarımız tarafından tasarlanan yarışma projemiz ayrı bir tutkudur.

drone.jpg

Sorularınız için bizimle iletişime geçin, hayalinizi kurduğunuz mekanlar gerçek olsun.

bottom of page